Екінші Лиганың 17-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

​​​​​​​Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші Лиганың 17-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

Екінші лига

17 тур

22 маусым

Алтай (жас) – Иртыш (жас)

Төрешілер: Жақсылық Сейдахметов (Талдықорған), Асылан Мейірбаев (Семей), Роман Ларионов (Өскемен)

Резерв төреші: Дмитрий Вилимзонов (Өскемен)

Инспектор: Сергей Обрядов (Семей)

 

Қайрат (жас) – Жетісу (жас)

Төрешілер: Елдос Абжан (Шымкент), Наргис Магау, Руслан Жасыбай (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Біржан Сержанұлы (Алматы)

Инспектор: Жұрымбет Тамарбердиев (Алматы)

 

ЦСКА – Рузаевка

Төрешілер: Данияр Құрбанов (Талдықорған), Азамат Ахметов, Ербол Абдуаисов (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Асқар Жанасупов (Алматы)

Инспектор: Сергей Пасько (Алматы)

 

Қызыл-Жар СК (жас) – Ордабасы (жас)

Төрешілер: Антон Кучма (Көкшетау), Талғат Мақатов, Денис Виноградов (екеуі де - Петропавл)

Резерв төреші: Станислав Пучков (Петропавл)

Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау)

 

Оқжетпес (жас) – Академия Оңтүстік

Төрешілер: Андрей Ходотчук (Павлодар), Денис Полетаев, Антон Сысоев (екеуі де - Көкшетау)

Резерв төреші: Алексей Хорошев (Көкшетау)

Инспектор: Валерий Гусев (Көкшетау)

 

Қыран (жас) – Астана (жас)

Төрешілер: Дмитрий Быстров (Саран), Сейітмағзұм Мұсалы, Шыңғыс Арыстанбай (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Дархан Ескендір (Шымкент)

Инспектор: Құрбан Ибрагимов (Шымкент)

 

ОСДЮСШОР Жас-Ұлан – Шахтер (жас)

Төрешілер: Еркен Жантуғанов (Қызылорда), Самат Жарылқасынов, Әбубәкір Баятанов (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Ержан Әліқұлов (Шымкент)

Инспектор: Исағали Бақберген (Түркістан)

 

Ақтөбе (жас) – Ақсу

Төрешілер: Нариман Талапкеров (Орал), Еркебұлан Жақсылықов, Никита Мортин (екеуі де - Ақтөбе)

Резерв төреші: Бақыт Қызылбаев (Ақтөбе)

Инспектор: Кеңесбек Исаев (Қызылорда)

 

Ақжайық (жас) – Қайсар (жас)

Төрешілер: Амандық Назар (Ақтау), Вячеслав Крапивин, Виталий Дерцапф (екеуі де - Орал)

Резерв төреші: Диас Кустаев (Орал)

Инспектор: Геннадий Жуковский (Ақтөбе)

 

Атырау (жас) – Тараз (жас)

Төрешілер: Саят Суликанов (Ақтөбе), Дмитрий Калмыков, Артем Волков (екеуі де - Атырау)

Резерв төреші: Ілияс Құсайынов (Атырау)

Инспектор: Асқар Сереков (Қызылорда)