Екінші Лиганың 13-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші Лиганың 13-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

Екінші лига

13 тур

3 маусым

Жетісу (жас) - Рузаевка

Төрешілер: Кирилл Ткачев (Алматы), Данияр Айтов, Виктор Стасенко (екеуі де - Талдықорған)

Резерв төреші: Әлібек Бектуров (Талдықорған)

Инспектор: Александр Никулин (Талдықорған)

 

Алтай (жас) – Ордабасы (жас)

Төрешілер: Асқар Бөкенов (Павлодар), Роман Ларионов (Өскемен), Асылан Мейірбаев (Семей)

Резерв төреші: Александр Затула (Өскемен)

Инспектор: Сергей Обрядов (Семей)

 

Ертіс (жас) – Академия Оңтүстік

Төрешілер: Дмитрий Вишняков (Семей), Алексей Долгих, Евгений Карлов (екеуі де - Павлодар)

Резерв төреші: Евгений Ермолаев (Павлодар)

Инспектор: Семен Журавлев (Павлодар)

 

Қайрат (жас) – Астана (жас)

Төрешілер: Жандос Абжан (Шымкент), Игорь Карпов, Ербол Абдубаисов (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Асқар Жанасупов (Алматы)

Инспектор: Жұрымбет Тамарбердиев (Алматы)

 

ЦСКА – Шахтер (жас)

Төрешілер: Сергей Ноженко (Талдықорған), Наргис Магау, Азамат Ахметов (екеуі де - Алматы)

Резерв төреші: Руслан Жасыбай (Алматы)

Инспектор: Алаш Өтеушов (Алматы)

 

Қызыл-Жар СК (жас) - Ақсу

Төрешілер: Данил Горда (Көкшетау), Талғат Мақатов, Рүстем Бейжанов (екеуі де - Петропавл)

Резерв төреші: Станислав Пучков (Петропавл)

Инспектор: Александр Павленко (Қостанай)

 

Қыран (жас) – Қайсар (жас)

Төрешілер: Жақсылық Сейдахметов (Талдықорған), Ержан Әліқұлов, Сейітмағзұм Мұсалы (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Самат Жарылқасынов (Шымкент)

Инспектор: Құрбан Ибрагимов (Шымкент)

 

ОСДЮСШОР Жас-Ұлан – Тараз (жас)

Төрешілер: Нұржан Жұмашев (Қызылорда), Сардар Ташметов, Нұрхат Үсенбаев (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Динара Ыдырысова (Шымкент)

Инспектор: Исағали Бақберген (Шымкент)

 

Ақтөбе (жас) – Ақжайық (жас)

Төрешілер: Руслан Сұлтанғалиев (Атырау), Еркебұлан Жақсылықов, Никита Мортин (екеуі де - Ақтөбе)

Резерв төреші: Юрий Тихонюк (Ақтөбе)

Инспектор: Геннадий Жуковский (Ақтөбе)

 

Тобыл (жас) – Атырау (жас)

Төрешілер: Саят Суликанов (Ақтөбе), Татьяна Борисенко, Ерлан Бекішев (екеуі де -  Қостанай)

Резерв төреші: Анастасия Акимова (Қостанай)

Инспектор: Олег Яковлев (Көкшетау)