Екінші Лиганың 11-тур ойындарына тағайындалған төрешілер мен инспекторлар

Төрелік ету және қадағалау департаменті Екінші Лиганың 11-турында қызмет атқаратын төрешілердің тобын анықтады.

Екінші лига

11 тур

25 мамыр

Тобыл (жас) – Ақтөбе (жас)

Төрешілер: Никита Утробин (Астана), Анастасия Акимова, Татьяна Борисенко (екеуі де - Қостанай)

Резерв төреші: Максим Панин (Қостанай)

Инспектор: Валерий Гусев (Көкшетау)

 

Ақжайық (жас) – Қыран (жас)

Төрешілер: Руслан Сұлтанғалиев (Атырау), Вячеслав Крапивин, Вячеслав Равдель (екеуі де - Орал)

Резерв төреші: Диас Кустаев (Орал)

Инспектор: Мирамбек Мырзабеков (Қызылорда)

 

Атырау (жас) – ОСДЮСШОР Жас-Ұлан

Төрешілер: Саят Суликанов (Ақтобе), Ильяс Хусаинов, Дмитрий Калмыков (екеуі де - Атырау)

Резерв төреші: Самат Шәріпов (Атырау)

Инспектор: Кеңесбек Исаев (Қызылорда)

 

Қайсар (жас) – Қызыл-Жар Ск (жас)

Төрешілер: Жандос Абжан (Шымкент), Азамат Ахметов, Ғалымжан Айжігітов (екеуі де -  Қызылорда)

Резерв төреші: Нұржан Жұмашев (Қызылорда)

Инспектор: Асқар Сереков (Қызылорда)

 

Тараз (жас) – Оқжетпес (жас)

Төрешілер: Еркен Жантуғанов (Қызылорда), Әділет Нұрлан (Қаратау), Амангелді Жүсіпов (Тараз)

Резерв төреші: Данил Соболев (Тараз)

Инспектор: Ахмет Шерменов (Кентау)

 

Ақсу – Қайрат (жас)

Төрешілер: Станислав Пучков (Петропавл), Дмитрий Белоградов, Алексей Долгих (екеуі де - Павлодар)

Резерв төреші: Артем Волков (Павлодар)

Инспектор: Семен Журавлев (Павлодар)

 

Астана (жас) – Алтай (жас)

Төрешілер: Жақсылық Сейдахметов (Талдыкорган), Нұржан Жүнісов, Дана Үсенова (екеуі де - Астана)

Резерв төреші: Рүстем Матякубов (Астана)

Инспектор: Қасымжан Мәдиев (Астана)

 

Шахтер (жас) – Иртыш (жас)

Төрешілер: Саят Қарабаев (Астана), Кристина Янушкевич (Сарань), Мансұр Сайдуллаев (Қарағанды)

Резерв төреші: Татьяна Сорокопудова (Қарағанды)

Инспектор: Константин Блат (Қарағанды)

 

Ордабасы (жас) – Жетісу (жас)

Төрешілер: Дмитрий Быстров (Сарань), Сейітмағзұм Мұсалы, Самат Жарылқасынов (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Нұрхат Үсенбаев (Шымкент)

Инспектор: Исағали Бақберген (Шымкент)

 

Академия Оңтүстік – Рузаевка

Төрешілер: Сәкен Байымбет (Тараз), Динара Ыдырысова, Қуаныш Омар (екеуі де - Шымкент)

Резерв төреші: Шыңғыс Арыстанбай (Шымкент)

Инспектор: Серғали Оспанов (Шымкент)

 

Фото: «Ақтөбе» ФК баспасөз қызметі